| Colour: | White | Transmission | |
|---|---|---|---|
| Mileage: | Price: | POA | |
| Seatbelts: | Berths: | 4 | |
| Fuel Type: | Engine Size: | ||
| Chassis: | BHP: |
Old Gailey Park
Southend Arterial Road
Upminster
Essex
RM14 1TJ
Telephone:
| Make | Bailey |
| Model | Unicorn |
| Variant | Cabrera |
| Year | 2019 |
| Body Type | Caravan |
| Berths | 4 |
| Length | 24'1 |
| Width | 7'4 |
| Maximum Weight | 1532kg |
| Unladen Weight | 1322kg |
| Payload | 155kg |
| Awning Size | 1040cm |
Good Friday 03/04 - 10am - 5pm
Saturday 04/04 - 9am - 5pm
Sunday 05/04 - Closed
Easter Monday 06/04 - 10am - 5pm
2019 Bailey Unicorn Cabrera end island bed layout. Super layout last one sold instantly.