| Colour: | White | Transmission | Manual |
|---|---|---|---|
| Mileage: | 0 | Price: | POA |
| Seatbelts: | 5 | Berths: | 5 |
| Fuel Type: | Diesel | Engine Size: | 140 |
| Chassis: | BHP: | 140140 |
Old Gailey Park
Southend Arterial Road
Upminster
Essex
RM14 1TJ
Telephone:
| Make | Burstner |
| Model | Lyseo TD Harmony 690G |
| Variant | Motorhome |
| Year | 2025 |
| Body Type | Motorhome |
| Vehicle Fuel Type | Diesel |
| Transmission | Manual |
| Engine Size | 140 |
| BHP | 140 |
| BHP | 140 |
| Berths | 5 |
| Seatbelts | 5 |
| Length | 6.99 m |
| Length | 6.99 m |
| Width | 2.30 m |
| Width | 2.30 m |
| Height | 2.95 m |
| Height | 2.95 m |
| Maximum Weight | 3650 kg |
| Maximum Weight | 3650 kg |
Good Friday 03/04 - 10am - 5pm
Saturday 04/04 - 9am - 5pm
Sunday 05/04 - Closed
Easter Monday 06/04 - 10am - 5pm
New Burstner Lyseo Harmony 690G
4 Berth with 4 Seatbelts
Rear Fixed Bed
Electric Drop-Down Bed Over Dinette
Manual, 140Bhp