| Colour: | White | Transmission | Automatic |
|---|---|---|---|
| Mileage: | 0 | Price: | |
| Seatbelts: | 4 | Berths: | 4 |
| Fuel Type: | Diesel | Engine Size: | 180 |
| Chassis: | Fiat Ducato | BHP: | 180 |
Old Gailey Park
Southend Arterial Road
Upminster
Essex
RM14 1TJ
Telephone:
| Make | Burstner |
| Model | Lyseo TD Harmony 736 |
| Variant | Motorhome |
| Body Type | Motorhome |
| Chassis | Fiat Ducato |
| Vehicle Fuel Type | Diesel |
| Transmission | Automatic |
| Engine Size | 180 |
| BHP | 180 |
| Berths | 4 |
| Seatbelts | 4 |
| Length | 7.36 m |
| Width | 2.30 m |
| Height | 2.95 m |
| Maximum Weight | 3850 kg |
Good Friday 03/04 - 10am - 5pm
Saturday 04/04 - 9am - 5pm
Sunday 05/04 - Closed
Easter Monday 06/04 - 10am - 5pm
New Burstner Lyseo 736
4 Berth with 4 Seatbelts
Rear Island Bed
Electric Drop-Down Bed Over Lounge
Automatic, 180Bhp
Price before options - £90,390.00
Extras
180 Automatic - £8,150.00
Electric drop down bed - £2,090.00
Height adjustable Queens bed - £1,240.00
Flat screen holder - £310.00
Total including extras = £102,180.00
Burstner - Discover the better!