| Colour: | Silver | Transmission | |
|---|---|---|---|
| Mileage: | Price: | POA | |
| Seatbelts: | Berths: | 2 | |
| Fuel Type: | Engine Size: | ||
| Chassis: | BHP: |
Old Gailey Park
Southend Arterial Road
Upminster
Essex
RM14 1TJ
Telephone:
| Make | Adria |
| Model | Astell |
| Variant | Glam Amazon |
| Year | 2015 |
| Body Type | Caravan |
| Berths | 2 |
| Length | 26'2 |
| Width | 8ft |
| Maximum Weight | 2000kg |
| Unladen Weight | 1710kg |
| Payload | 290kg |
| Awning Size | 1040cm |
2015 Adria Astella Amazon. Rarely for sale ideal fora permanent pitch or top of the line touring!
PLEASE NOTE THIS IS A 2 BERTH