| Colour: | White | Transmission | Manual |
|---|---|---|---|
| Mileage: | 27000 | Price: | POA |
| Seatbelts: | 2 | Berths: | 2 |
| Fuel Type: | Diesel | Engine Size: | 2.2 |
| Chassis: | Peugeot Boxer | BHP: |
Old Gailey Park
Southend Arterial Road
Upminster
Essex
RM14 1TJ
Telephone:
| Make | Autocruise |
| Model | Starfire |
| Year | 2008 |
| Body Type | Motorhome |
| Chassis | Peugeot Boxer |
| Vehicle Fuel Type | Diesel |
| Transmission | Manual |
| Engine Size | 2.2 |
| Berths | 2 |
| Seatbelts | 2 |
| Length | 5.78m |
| Width | 2.30m |
| Height | 2.85m |
| Maximum Weight | 3500kg |
| Unladen Weight | 2822kg |
| Payload | 477kg |
Good Friday 03/04 - 10am - 5pm
Saturday 04/04 - 9am - 5pm
Sunday 05/04 - Closed
Easter Monday 06/04 - 10am - 5pm