| Colour: | White | Transmission | Automatic |
|---|---|---|---|
| Mileage: | 14800 | Price: | POA |
| Seatbelts: | 2 | Berths: | 2 |
| Fuel Type: | Diesel | Engine Size: | 3.0 |
| Chassis: | Mercedes-Benz Sprinter | BHP: |
Old Gailey Park
Southend Arterial Road
Upminster
Essex
RM14 1TJ
Telephone:
| Make | Autosleeper |
| Model | Winchcombe |
| Variant | Mercedes |
| Year | 2013 |
| Body Type | Motorhome |
| Chassis | Mercedes-Benz Sprinter |
| Vehicle Fuel Type | Diesel |
| Transmission | Automatic |
| Engine Size | 3.0 |
| Berths | 2 |
| Seatbelts | 2 |
| Length | 7.29m |
| Width | 2.35m |
| Height | 2.86m |
| Maximum Weight | 3880kg |
| Unladen Weight | 3372kg |
| Payload | 508kg |
Good Friday 03/04 - 10am - 5pm
Saturday 04/04 - 9am - 5pm
Sunday 05/04 - Closed
Easter Monday 06/04 - 10am - 5pm
2013 Autosleeper Winchcombe coachbuilt motorohome for sale
Please note you will need C1 on your driving licence.