| Colour: | White | Transmission | Manual |
|---|---|---|---|
| Mileage: | 39600 | Price: | POA |
| Seatbelts: | 2 | Berths: | 4 |
| Fuel Type: | Diesel | Engine Size: | 2.3 |
| Chassis: | Fiat Ducato | BHP: | 130 |
Old Gailey Park
Southend Arterial Road
Upminster
Essex
RM14 1TJ
Telephone:
| Make | Autotrail |
| Model | Apache |
| Variant | 634 |
| Year | 2009 |
| Body Type | Motorhome |
| Chassis | Fiat Ducato |
| Vehicle Fuel Type | Diesel |
| Transmission | Manual |
| Engine Size | 2.3 |
| BHP | 130 |
| Berths | 4 |
| Seatbelts | 2 |
| Length | 6.98m |
| Width | 2.35m |
| Height | 3.10m |
| Maximum Weight | 3850kg |
Good Friday 03/04 - 10am - 5pm
Saturday 04/04 - 9am - 5pm
Sunday 05/04 - Closed
Easter Monday 06/04 - 10am - 5pm
Lovely example of a spacious 4 berth motorhome.
The Apache 634 features a large L shaped lounge at the rear with the kitchen area in the centre. The bathroom features a separate shower and comfortable toilet/basin area with complete privacy. This vehicle has the Hi Line option therefore includes an overcab bed capable of accommodating another 2 people.
This vehicle also includes:
Fitted black alloys
Fitted televsion
Microwave