| Colour: | Grey | Transmission | Manual |
|---|---|---|---|
| Mileage: | 29500 | Price: | POA |
| Seatbelts: | 2 | Berths: | 4 |
| Fuel Type: | Diesel | Engine Size: | 2.3 |
| Chassis: | Fiat Ducato | BHP: |
Old Gailey Park
Southend Arterial Road
Upminster
Essex
RM14 1TJ
Telephone:
| Make | Autotrail |
| Model | Dakota |
| Year | 2011 |
| Body Type | Motorhome |
| Chassis | Fiat Ducato |
| Vehicle Fuel Type | Diesel |
| Transmission | Manual |
| Engine Size | 2.3 |
| Berths | 4 |
| Seatbelts | 2 |
| Length | 7.6m |
| Width | 2.31m |
| Height | 3.07m |
| Maximum Weight | 4005kg |
| Unladen Weight | 3550kg |
| Payload | 455kg |
Good Friday 03/04 - 10am - 5pm
Saturday 04/04 - 9am - 5pm
Sunday 05/04 - Closed
Easter Monday 06/04 - 10am - 5pm
2011 Autotrail Dakota
4 Berth, 2 Seatbelts
Fixed corner bed, rear bathroom
Manual
29,500 Miles
Check out the full VIDEO link box on this vehicle down below the text. (to the right)