| Colour: | Champagne | Transmission | |
|---|---|---|---|
| Mileage: | Price: | POA | |
| Seatbelts: | Berths: | 4 | |
| Fuel Type: | Engine Size: | ||
| Chassis: | BHP: |
Old Gailey Park
Southend Arterial Road
Upminster
Essex
RM14 1TJ
Telephone:
| Make | Bailey |
| Model | Ranger |
| Variant | 460/4 |
| Year | 2009 |
| Body Type | Caravan |
| Berths | 4 |
| Length | 20'7 |
| Width | 7'1 |
| Maximum Weight | 1252kg |
| Unladen Weight | 1055kg |
| Payload | 197kg |
| Awning Size | 914cm |
2009 Bailey ranger 460/4 light weight fixed bed layout caravan for sale. A credit to the last owners clean damp free condition.