| Colour: | White | Transmission | |
|---|---|---|---|
| Mileage: | Price: | POA | |
| Seatbelts: | Berths: | 4 | |
| Fuel Type: | Engine Size: | ||
| Chassis: | BHP: |
Old Gailey Park
Southend Arterial Road
Upminster
Essex
RM14 1TJ
Telephone:
| Make | Bailey |
| Model | Unicorn |
| Variant | Cabrera |
| Year | 2022 |
| Body Type | Caravan |
| Berths | 4 |
| Length | 24'1 |
| Width | 7'5 |
| Maximum Weight | 1600Kg |
| Unladen Weight | 1439kg |
| Payload | 161kg |
| Awning Size | 1023cm |
Good Friday 03/04 - 10am - 5pm
Saturday 04/04 - 9am - 5pm
Sunday 05/04 - Closed
Easter Monday 06/04 - 10am - 5pm
2022 Bailey Unicorn Cabrera rear island bed layout for sale. These are sold out for 2022 and with the incoming pricing increase and this having the mover fitted makes this a very good puchase.