| Colour: | Transmission | ||
|---|---|---|---|
| Mileage: | Price: | POA | |
| Seatbelts: | Berths: | 4 | |
| Fuel Type: | Engine Size: | ||
| Chassis: | BHP: |
Old Gailey Park
Southend Arterial Road
Upminster
Essex
RM14 1TJ
Telephone:
| Make | Bailey |
| Model | Unicorn |
| Variant | Valencia |
| Year | 2015 |
| Body Type | Caravan |
| Berths | 4 |
| Length | 24'3" |
| Width | 7'6" |
| Maximum Weight | 1493kg |
| Unladen Weight | 1339kg |
| Payload | 154kg |
| Awning Size | 10.45m |
Good Friday 03/04 - 10am - 5pm
Saturday 04/04 - 9am - 5pm
Sunday 05/04 - Closed
Easter Monday 06/04 - 10am - 5pm
2015 Bailey Unicorn Valencia caravan for sale Essex. Excellent 4 berth with a fixed bed end washroom layout.
Every touring caravan sold by Cranham's will have a full PDI inspection and NCC approved workshop service
Fully working handover to teach you how all the systems work onboard.
We then back this up with our own in-house 6 months warranty for peace for mind on your caravan holidays.
Don't forget we offer CASSOA “gold” secure storage exclusive to customers buying from us as well as reduced priced servicing for our loyal customers.