| Colour: | White | Transmission | |
|---|---|---|---|
| Mileage: | Price: | POA | |
| Seatbelts: | Berths: | 6 | |
| Fuel Type: | Engine Size: | ||
| Chassis: | BHP: |
Old Gailey Park
Southend Arterial Road
Upminster
Essex
RM14 1TJ
Telephone:
| Make | Sterling |
| Model | Eccles |
| Variant | 590 |
| Year | 2016 |
| Body Type | Caravan |
| Berths | 6 |
| Length | 24'8" |
| Width | 7'4" |
| Maximum Weight | 1592kg |
| Unladen Weight | 1416kg |
| Payload | 176kg |
| Awning Size | 1020cm |