| Colour: | Transmission | ||
|---|---|---|---|
| Mileage: | Price: | POA | |
| Seatbelts: | Berths: | 2 | |
| Fuel Type: | Engine Size: | ||
| Chassis: | BHP: |
Old Gailey Park
Southend Arterial Road
Upminster
Essex
RM14 1TJ
Telephone:
| Make | Swift |
| Model | Challenger |
| Variant | 480 |
| Year | 2007 |
| Body Type | Caravan |
| Berths | 2 |
| Length | 21 |
| Width | 7'3 |
| Maximum Weight | 1360kg |
| Unladen Weight | 1182kg |
| Payload | 178kg |
Good Friday 03/04 - 10am - 5pm
Saturday 04/04 - 9am - 5pm
Sunday 05/04 - Closed
Easter Monday 06/04 - 10am - 5pm
2 Berth, End Washroom, Blown Air Heating, Heating, Hot Water, Mains, Battery Charger, Spot Lights, External Mains Socket, External Gas BBQ Point, Alloy Wheels, TV Directional Aerial, CD Player, Spare Wheel, Side Kitchen, 4-Burner Hob, Grill, Oven, Microwave, Cassette Toilet, Shower, Blinds, Fly Screens, Door Screen, Heki Roof Light, Hitch Head Stabiliser, Loose Fit Carpets