| Colour: | White | Transmission | |
|---|---|---|---|
| Mileage: | 0 | Price: | POA |
| Seatbelts: | Berths: | 2 | |
| Fuel Type: | Engine Size: | ||
| Chassis: | BHP: |
Old Gailey Park
Southend Arterial Road
Upminster
Essex
RM14 1TJ
Telephone:
| Make | Swift |
| Model | Corniche |
| Variant | 15'2 |
| Year | 2011 |
| Body Type | Caravan |
| Berths | 2 |
| Length | 20' 7" |
| Width | 7' 4" |
| Maximum Weight | 1295kg |
| Unladen Weight | 1161kg |
| Payload | 134kg |
| Awning Size | 891 |
Good Friday 03/04 - 10am - 5pm
Saturday 04/04 - 9am - 5pm
Sunday 05/04 - Closed
Easter Monday 06/04 - 10am - 5pm
Swift Corniche 15'2
2 Berth, end washroom.
A perfect starter caravan comes with plenty of storage cupboards, and plenty of room with a large end wash room.
Nice large lounge area what pulls out into a spacious double bed.
Please come and have a look inside to get a feel of our wide range of new and used caravans we have on site or you can
Check out the fully detailed, first hand look at this vehicle where it says VIDEO below (to the right)