| Colour: | White | Transmission | Manual |
|---|---|---|---|
| Mileage: | 20600 | Price: | POA |
| Seatbelts: | 2 | Berths: | 2 |
| Fuel Type: | Diesel | Engine Size: | 2.3 |
| Chassis: | Fiat Ducato | BHP: |
Old Gailey Park
Southend Arterial Road
Upminster
Essex
RM14 1TJ
Telephone:
| Make | Swift |
| Model | Mondial |
| Year | 2009 |
| Body Type | Motorhome |
| Chassis | Fiat Ducato |
| Vehicle Fuel Type | Diesel |
| Transmission | Manual |
| Engine Size | 2.3 |
| Berths | 2 |
| Seatbelts | 2 |
| Length | 5.19 m |
| Width | 2.11 m |
| Height | 2.66 m |
| Maximum Weight | 3500 kg |
Good Friday 03/04 - 10am - 5pm
Saturday 04/04 - 9am - 5pm
Sunday 05/04 - Closed
Easter Monday 06/04 - 10am - 5pm
2009 Swift Mondial in perfect condition with just 20,600 miles!
2 Berth motorhome with end lounge and 2 single beds or convert to one big double bed.
Features include:
Canopy awning
Electric Step
Mains Socket
Spare Wheel
TV aerial input
Oven and Hob